Groepsleertherapie, startdatum 16 april 2020
In deze leertherapie wordt gewerkt met diverse (cognitief) gedragstherapeutische methodes, waarbij de rode draad wordt gevormd door gebruik van het rollenspel. Je brengt problemen in die je tegenkomt in jouw eigen werk en/of privésituatie.
Inhoud
Een fasegewijze opbouw van het rollenspel wordt benut om problemen te exploreren (functionele analyse), binnen de groep problematiek te delen, modelgedrag te verkennen, doelen te kiezen en dit te oefenen. Diverse cognitieve methoden kunnen hierbij ingepast worden. Je bent bereid om actief aan de leertherapie deel te nemen en huiswerk tussen de bijeenkomsten te maken. Deelnemers en leertherapeut hanteren absolute vertrouwelijkheid t.a.v. hetgeen binnen de leertherapie aan de orde komt.
Opzet
In het kader van de opleiding tot cognitief gedragstherapeut is er leertherapie vereist. CCD organiseert deze leertherapie in groepssessies en afhankelijk van jouw keuze voor het aantal sessies (25 of 50) kun je 5 dagen groepsleertherapie volgen of 2 x 5 dagen. Aan de groepsleertherapie kunnen maximaal 8 cursisten deelnemen.
16 en 23 april
7, 14 en 19 mei 2020
Locatie: CCD Arnhem
Kosten: € 1.395,00
Heb je vragen?
Bel naar 026-368 44 11 of stuur een e-mail naar curecare@curecare.nl.
Docent
drs. T. (Tom) van der Lee
drs. T. (Tom) van der Lee is geregistreerd als Gezondheidszorgpsycholoog (BIG). Daarnaast is hij geregistreerd als cognitief gedragstherapeut en supervisor (VGCt) en als EMDR-Practitioner Europe (VEN).
Data
16 en 23 april
7, 14 en 19 mei 2020
Tijden
09.30-18.00 uur
Contacturen
25 uur
Kosten
€ 1.395,00
Inclusief lunch
Doelgroep
Professionals die in het kader van hun opleiding leertherapie moeten volgen
Locatie
CCD Arnhem
CCD is gevestigd in het gezellige centrum van Arnhem. Dichtbij trein- en busstation, een ruime parkeergarage (centrum) en hotels.
Accreditatie
De groepsleertherapie valt binnen de voorwaarden die de VGCt stelt aan het traject tot cognitief gedragstherapeut.