Stoelentechnieken voor gevorderden, 7 juli 2021 | NIEUW
Inschrijven niet meer mogelijk
Helaas zijn er geen vergelijkbare opleidingen in de toekomst gepland of nog beschikbaar.
Meer informatieDe nadruk van deze cursus ligt op verdere verdieping van het inzetten van stoelentechnieken in het schematherapeutisch proces. Door middel van demonstraties door de docenten en door oefenen tijdens deze interactieve cursus wordt deze experiëntiële techniek verder aangescherpt.
Er wordt stil gestaan bij het belang van een goede casusconceptualisatie in relatie tot de hulpvraag en behandeldoelen als kader, evaluatief middel en richting gever bij het inzetten van de stoeletechniek en in welke vorm. Er wordt tevens ingegaan op de toepassing en verbreding van de cognitieve-, experiëntiële-, gedragsmatige- en interpersoonlijke technieken die hierin kunnen bijdragen.
Doel van de cursus is het vergroten van groei en inzicht ten aanzien van deze techniek en de vele mogelijkheden van toepassingen van deze techniek ten aanzien van het egodystoon maken van de verschillende modi. In deze cursus ligt het accent op individuele behandelingen.
Deze cursus staat in het teken van het verdiepen en verbreden van specifieke technieken binnen het schematherapeutisch proces. De cursus moet bijdragen aan het op peil houden, actualiseren en/of vergroten van de competentie als senior of supervisor schematherapeut, respectievelijk schematherapeutisch werkende.
Inschrijven niet meer mogelijk
Helaas zijn er geen vergelijkbare opleidingen in de toekomst gepland of nog beschikbaar.
Meer informatieHeb je vragen?
Bel naar 026-368 44 11 of stuur een e-mail naar curecare@curecare.nl.
Docent
drs. N.H.M. (Nancy) Cloosterman
drs. N.H.M. (Nancy) Cloosterman is klinisch psycholoog, psychotherapeut, EMDR practioner, supervisor Schematherapie en supervisor VGCt met expertise en ruime ervaring op het gebied van ouderen en volwassenen ten aanzien van complexe psychodiagnostiek en behandeling. Zij werkt als zelfstandige in PraktijkKAN (eigenaar) en GGzPraktijk in Arnhem. Zij verzorgt individuele- en groepsbehandelingen met name gericht op persoonlijkheidsproblematiek, (complex) trauma en recidiverende As I problematiek.
Docent
dr. M.S. (Sammy) Peter
dr. M.S. (Sammy) Peter is klinisch psycholoog, supervisor Schematherapie, supervisor/leertherapeut VGCt. Hij is werkzaam als docent Schematherapie en CGT bij Cure & Care Development. Hij was bestuurslid bij de VGCt. Hij werkt veel met Cluster B & C persoonlijkheidsstoornissen. Hij is gepromoveerd op het onderwerp ‘Emoties en Borderline persoonlijkheidsstoornis’.
Alle gegevens voor je op een rijtje
Data
7 juli 2021
Tijden
10.00 - 17.15 uur
Contacturen
6 uur
Kosten
€ 320,00
inclusief boek: Broersen, J., & Vreeswijk, M.F. van (2017). Werkboek kortdurende schematherapie: Experiëntiële technieken. Houten: Bohn Stafleu van Loghum.
Doelgroep
Hulpverleners die de basis- en vervolgcursus Schematherapie hebben gevolgd en mogelijk als senior of supervisor schematherapeut, respectievelijk schematherapeutisch werkende, ingeschreven staan in het Register Schematherapie.
Locatie
CCD Arnhem
CCD Arnhem is gevestigd in het gezellige centrum van Arnhem. Dichtbij trein- en busstation, ruime parkeergarages (centrum) en hotels.
Accreditatie
Toegekend door
- FGzPt: 6 punten
- VGCt: 6 punten
- Vereniging voor Schematherapie: 6 punten
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven van onze opleidingen, cursussen of nieuws over CCD?
Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief.